ROCMN Onderwijs en ICT

[blip.tv ?posts_id=1754050&dest=40551]

Korte impressie van de Onderwijs en ICT middag, die vanmiddag bij het ROC Midden Nederland gehouden werd. Heel brutaal mezelf uitgenodigd. Gek om nu van een andere kant te kijken, zonder erbij betrokken te zijn. Ook gek om Remindo 360 gepresenteerd te zien worden door een ROC Collega, zij zijn de gebruikers. Goeie presentatie natuurlijk!
Complimenten aan Henk, Mira en Hans en aan de leerlingen van ICT, Toerisme en Multimedia opleidingen die met veel enthousiasme hun “werk” deden.  De muziek onder de film is aan de leerlingen opgedragen.
Ach en was er iets veranderd in een maand tijd?
Heb mezelf  vermaakt in Twitter (#rocict), flipte wat in het rond en mijn Poken is in de tas gebleven.
De Keynote spreker paste mijns inziens bij het aanwezige publiek en was dus een aardige keuze, hoewel ik persoonlijk soms kromme tenen kreeg, maar wie ben ik als Gluurder bij de buren.