Flexplekken en afluisteren…
De weken zitten lekker vol en ik ben veel onderweg.
Soms vallen er gaten in de agenda wanneer ik van A naar B onderweg ben, dan moet ik op zoek naar een plek.
Zo ook vanmiddag.
Vanmorgen om 7.45 uur in de auto naar Utrecht en na een oeverloos lange rit om 10 uur op de eerste afspraak plek. Mooi samenwerken aan een nieuw project en al ontwerpend proberen samen tot een product te komen.
Gelukkig zijn de bammetjes daar gratis.
Van daaruit op weg naar Duiven, voor een volgende afspraak en eten na.
Als wachtverzachter sluit ik dus mijn telefoon aan op de laptop en check snel mail en lopende zaken.
Terwijl ik dat doe kijk ik regelmatig om me heen, wie zitten er overdag bij Van de Valk in Duiven?
Aan de tafel voor mij vindt een sollicitatiegesprek plaats.
Ik denk dat de kandidaat niet de gedroomde baan krijgt…hij is underdressed en hakkelt bij de antwoorden op de vragen over zijn ervaring.
Het komt niet eens tot onderhandelingen over een salaris.
De tafel daarvoor (ik hoef mijn oren niet eens te spitsen) gaat het over onderwijs en een groot adviesbureau. Zij zijn de concurrent van dat bureau en erg netjes is het niet, maar ze vinden iets over mensen (met naam en toenaam…ik herkende er een naam van).
Het is natuurlijk van mij ook niet netjes dat ik ‘afluister’, maar ja erg zachtjes praten ze niet.
Bij het raam zitten twee collega’s die even een late lunch nemen.
Ik zie een stelletje, jonge man en vrouw…ze zijn verliefd….ik fantaseer of ze een legaal setje zijn.
Mijn afspraak is te laat….al twee minuten….mooi want dan kan ik nu op publish klikken 😊
4 reacties
Je bent zo’n héérlijk mens hè 🙂 Menigeen doet wat jij deed, maar zal er niet over bloggen. Jij wel. #jijdoetdatgewoon #jijkandat
Je kunt er ook over doodelen en hetgeen je ziet en vooral hóórt, verbeelden. Maar lezen vind ik in deze situatie veel spannender 🙂
Haha wat is dat soms stiekem heel erg leuk he dat afluisteren en je trof het wel daar qua voer!
observeren blijft leuk!
Weer een mooi voorbeeld van ‘pakken als het er is’. (En snel handelen) Mooie observaties!
Reacties zijn gesloten.