De KarinVan wordt voorzichtig weer ingepakt, ik ga er vanaf zondag nog even tussenuit.
Dit keer heb ik een reisgenoot, mijn jongste zoon Simon gaat mee, met een eigen tentje.
We trekken richting Bretagne en Normandië en zien wel waar we uitkomen. We hebben 13 dagen de tijd.
Alleen de eerste nacht staat vast. Hij wilde graag een keer de Last Post onder de Menenpoort in Ieper meemaken, dus camping daar is geboekt.
In tegenstelling tot de vorige langere reis, heb ik nu nog niet het echte voorpret spanning.
- Er zijn nogal wat losse werkeindjes en ik heb de hele tijd het gevoel dat ik iets vergeten ben.
- Losse afhandeleindjes van overlijden mams blijven niet afgehandeld.
Nou ja het huis is verkocht en nu kijk ik de hele dag op de postapp om te zien of de volmacht voor de overdracht al bij de notaris is.
Zul je net zien…..raakt dat ding kwijt in de post. - Het is te heet om echt dingen in de tuin en in huis te doen, dus het is een rommeltje.
Ik kan daar slecht tegen, maar ga me ook niet opblazen met dit weer. - Natuurlijk speelt ook de opspelende rouw mee. Dit zijn de weken waarin twee jaren geleden de kankervakantie van Paul startte (20 augustus) en zijn overlijden kort daarop op 4 september. Daarom wil ik weg zijn de zware weken, niet in de achtertuin zitten sippen en terugdenken aan hoe het was.
Afijn…..de boodschappen zijn in huis, de KarinVan is op een haar na ingepakt. Dit keer gaan er zelfs twee fietsen achterop. Omdat ik zoveel plezier had van de geleende Cadac, heb ik er zelf een aangeschaft. Ik hoop op lekkere stukken vlees op de grill, want ik heb een uitstekende kok bij me.
Hier thuis eet ik nog zelden vlees, maar met vakantie zijn mijn regels iets minder streng.
Natuurlijk doe ik weer af en toe verslag en wissel weer van Twitteraccount op zondag.
@karinwinters uit en @deKarinVan aan.
6 gedachte op “Nog effe wegwezen.”
Karin,
Ik wens je veel plezier ondanks het gewicht van de rouw. Bretagne heeft zulke krachtige energie dat het iedereen die daar komt, helpt in balans te komen en/of te blijven.
Hartelijke groet, Liesbeth
Heel veel pret. Last post blijft indrukwekkend. Bretagne zijn we vandaag ruim gepasseerd. Ondertussen in zuid west frankrijk. Morgen bilbao
Zoveel mooie plekjes en samen de weg kiezen en je culinair laten verwennen is een fijn vooruitzicht.
Niet de moules et frites vergeten en eten waar de vissers ook graag eten!
Het is zo mooi daar, slimme zet die fietsen mee. Bij de Mont st. Michel super handig vanaf de parkeerplaats …. zoef, hop de fietsen aan het hek en een horizon zonder obstakels, das fijn.
Geniet elkaar!
Heb het goed Karin, en fijn dat je een extra maatje naast Skip meehebt.
Groot gelijk dat je het door de hitte niet zo kan achterlaten als bij je vorige vakantie – het is niet anders.
Geniet van het mooie land en vooral van de zee! En vergeet niet een lekker glaasje droge cider te drinken!
Ik ga je weer met aandacht volgen, dat gebied staat ook nog op mijn lijstje, ook vanwege de geschiedenis. En wat leuk, om zo een tijdje met de jongste op stap te zijn. Heb het goed Karin!
Dat doe je goed Karin- idd niet sippen in de tuin maar er op uit. En Paul neem
Je in je hart mee. Hoop dat je n mooie en fijne tijd hebt met je zoon daar in t prachtige Bretagne en Normandie! Geniet!
Reacties zijn gesloten.