Tik in (of klik op) http://www.leren-werken.nl je ziet dan onderstaand logo
Dit is het logo behorend bij de site van de Projectdirectie van Lerenenwerken.
Op deze site staat alle nieuws van de projectdirectie leren en werken en allerlei links naar projecten.
Tik of klik nu op http://www.lerenenwerken.nl je ziet dan onderstaand logo
Op deze site kun je als werknemer, leerling, werkgever of werkzoekende zoeken naar alles wat met leren en werken te maken heeft. EVC, vacatures en een heel groot beroepenoverzicht.
Ook hier vind je nieuws en heel veel andere info.
Waaronder 3.178 verschillende beroepen…o.a. zweefvlieger, nettenknoper en koster, met daarbij uitleg van de inhoud van het beroep en opleidingsmogelijkheden.
Arme werkzoekende, leerling, werknemer of werkgever……hoe word je hier nu wijs uit?
Had e.e.a niet te combineren geweest en dan op veel gerelateerde varianten van leren en werken (en vice versa) doorlinken?
Wel leuk is dit: in het grijze Gildevaart verleden heb ik http://www.werkend-leren.nl ooit geclaimd (kijk maar bij SIDN…(tip voor de informatiemanager: even omzetten Gildevaart naar ROC Midden Nederland)
Jammer maar daar staat nou net even niets. Ook op http://www.werkendleren.nl zie ik een lege pagina.
We maken dus heel veel websites op heel veel plaatsen met heel veel data waar we heel weinig aan hebben.
Oh voor de domeinkapers: http://www.uitgeleerd.nl is nog vrij, maar da’s logisch want we zijn nooit uitgeleerd he?