Innoveertigers in Amsterdam

[blip.tv ?posts_id=1704028&dest=40551]

Een videoverslag, beelden zeggen meer dan woorden. Gisteren werd er namelijk ook constant gevisualiseerd. Trouwens het thema was, hoe kan een docent tijd besparen door de inzet van ICT in het onderwijs. Onderstaand filmpje is 2 minuten kort en heeft de afwezigen een hele dag bespaard. Echter wel een gemiste kans ook.

This video was originally shared on blip.tv by karinwinters with a Creative Commons Attribution-NonCommercial 2.0 license.

0 reacties

  1. Wauw, alweer zo’n leuk filmpje!
    Waarom ben jij niet veel eerder begonnen te flippen?
    En in tegenstelling tot je vorige filmpje nu ook helemaal Creative Commons, maar ja, dat moest ook wel na gisteren.
    Alleen, hoe podsafe is de begeleidende muziek?

  2. @Willem, mijn leerstijl is doener…flippen en bewerken met Moviemaker zijn echt snelle intuitieve maakdingen, binnen 10 minuten. Daarnaast zit ik nog steeds aan het eerste setje batterijen (AA) in de flip, die altijd standaard in mijn tas zit, onvoorstelbaar want heb al dikke gig aan filmpjes gemaakt.
    Wat bedoel je met podsafe?

Reacties zijn gesloten.