Hogescholen en postduiven?

Ontluisterend eigenlijk, vanavond echt waar gebeurd. Omdat ik de Hogeschool en de student die het betreft niet bij name wil noemen, een kort verslag van de “live ervaring aan de eettafel”. (Nee, het betreft niet mijn stiekume blogpostster.)
De deadline van de samenwerkingsopdracht “organisatie van een evenement”  is morgen. Vrolijk gaf ik aan dat het aan elkaar plakken van de verzamelde stukken van 8 studenten dan wel via de ELO kon plaatsvinden, Huh?, via Google docs dan? Huh, Windows live spaces misschien, huh?
Nee, het wordt in de hogeschool webmail naar allen over en weer gestuurd en ondertussen wordt er naar elkaar geroepen, leef je nog?
De eindredacteur verzamelt alles en plakt er 1 document van, dat wordt GEPRINT en ….mensen zijn jullie er nog?
IN EEN ENVELOP GESTOPT EN VERSTUURD PER POST. (naar het privé adres van de opdrachtgever…ook dat nog).

Lang leve de hogeschool die TNT post aan het werk houdt……hoe zit het dan met een postvertraging en de deadline….aangetekend versturen? Belachelijk!